Atrakcje

Dolny Śląsk to prawdziwa kopalnia atrakcji turystycznych, kraina wspaniałych zamków (Zamek Książ, Zamek Grodno w Zagórzu Śląskim), twierdz takich jak Twierdza Kłodzka czy też twierdza w Srebrnej Górze. Ofertę wzbogacają podziemne miasta takie jak Osówka i Włodarz. Dolny Śląsk to wiele ciekawych miejscowości o pięknej zabudowie i starych gór rozciągających się na południu regionu. Decydując się na spędzenie czasu u nas czeka na Państwa moc atrakcji. 

całoroczne domki na ferie sudety

ATRAKCJE NA MIEJSCU

Góra Ślęża, góra Radunia i Wzgórza Oleszańskie, szlaki rowerowe, szlaki dla pieszych, single track, zalew sulistrowicki, bar u Marka z domowymi specjałami, cykilczne imprezy kolarskie, biegowe, kościół i park wenecki w Sulistrowiczkach, jesienne grzybobranie.

tanie domki dla 8 osób pod wrocławiem

BLIŻSZA OKOLICA

Sobótka z urokliwym rynkiem i co sobotnim targowiskiem, park linowy pod Wieżycą, cykliczne koncerty poezji śpiewane pod Wieżycą, zamek i konna jazda Sobótka Zachodnia, skansen w Będkowicach, kamieniołomy Kantyna i Stary Łom.

DALSZA OKOLICA

Kościół Pokoju i starówka w Świdnicy (20km) , Zamek Książ i Palmiarnia (40km), Kotlina Kłodzka (60km) i jej atrakcje tj. Jaskinia Niedźwiedzia, Twierdza Kłodzka, Wrocław (40km) i jego atrakcje np. Ostrów Tumski, starówka , zoo.

Zapraszamy